Çorap etiketle para kazan

Merhaba..

Evde para kazanmak ister misiniz ? Günümüzde çoğu insan evinden iş yaparak kazanç sağlamakta. Hatta işi olup boş zamanlarında evde ek iş yaparak ev gelirine katkıda bulunmaktadır. Evde yapılabilecek işler sayısal olarak çok fazla. Sitemizden kendinize uygun bir ek iş seçip hemen evde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bugün ki konumuz çorap etiketleme.

Biliyorsunuz ki yaz kış çoraplar hayatımızın önemli bir yerine sahip. Üretilen çorapların yan kısımlarına yapıştırılan etiketler için fabrika veya makine kullanmak yerine firmalar insan gücü kullanmakta. Hal böyle olunca bu işi yapmak için firma bulmanızda çok zor olmasa gerek.

Yakın zamanda sitemizden bu işi yapmak için firma bulabilir, firma olarak sitemize iş ilanı verebilirsiniz.

Peki tam olarak nedir çorap etiketleme işi ?

Evde çorap etiketleme işi maddi açıdan sıkıntıları olanlar için veya acil olarak paraya ihtiyacı olanlar için evde ek iş yaparak paralar kazanabilmektesiniz. Herkesin de bildiği gibi geçinmek oldukça zor bir durum haline geldi. Helalinden çalışarak da para kazanmak da tabi ki de ayıp olmamaktadır. Evinden sürekli olarak çalışanlar ve hali hazırda çalışmış olduğu işlerden arta kalan zamanlarında bile ek işleri yaparak maddi kazançlar sağlayan insanların da olduğunu söyleyebiliriz. Çorap etiketleme işini ve koli paketleme işini normalde ev hanımları tarafından yapıldığı sanılmaktadır. Bu işi öncelikli olarak ev hanımlarının yaptığını hatırlatmakla birlikte hemen hemen herkesin yapabileceğini belirtmek gerekiyor. Burada önemli olan mesele; evde çorap paketleme işini veya paket kolileme işini yapmak isteyen her kişiye bu işler ile ilgili olan firmalar ek iş fırsatları sunmaktadırlar.

Çorap Etiketleme İşi Yaparak Para Kazanmak ne kadar kazanç sağlayabilirim gibi bir soru neredeyse herkesin ilk olarak aklına takılan sorulardan biridir. Evinizde yapmak istediğiniz iş olan çorap etiketleme işi veya koli paketleme işini almak istediğiniz firmalar ile fiyatları önceden belirlemeniz gerekmektedir. Anlaşılmış fiyatlar üstünden ödeme yapan bu firmalar, almış olduğunuz bu iş için geçerli olan iş sayısının çeşidine ve sıklığına göre ödemeler yapmaktadırlar. Burada önemli olan husus; siz çorap etiketleme veya koli paketleme işini ne kadar fazla alırsanız ve kadar fazla iş yaparsanız kazanacağınız olan gelirlerde de artışlar görülecektir. Bu işleri almak isteyen kişilerin; evde yapılması gereken işler ile ilgili olan firmalara ulaşmaları gerekmektedir. Ulaşıldığında öncelikli olarak firmanın sitesine üye olmanız ve ardından da site görevlilerine bu iş hakkında bilgilendirilmek için mesaj atmanız gerekir. Ardından ise size geri dönüşlerin yapılmasını beklemeniz gerekiyor.

Şimdiden kolay gelsin efendim.

Görüşmek üzereee 😊

Çorap etiketle para kazan” için 3 yorum

 • Nisan 20, 2019 tarihinde, saat 3:09 pm
  Permalink

  Merhaba evde çorap etiketleme işi yapmak istiyorum

  Yanıtla
 • Nisan 30, 2019 tarihinde, saat 1:42 pm
  Permalink

  istanbul kartal da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ?

  Yanıtla
 • Ağustos 20, 2019 tarihinde, saat 10:00 pm
  Permalink

  Merhaba çorap etiketleme, galoş ve bone paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir