Evde kına paketle para kazan

Merhabaaaa BİRİSİMVAR.NET Ailesiiiiiii 😊 Yeni bir yazıyla ben geldim. Bugünün ek iş konusu Evde Kına Paketleme..! Duyan duymayan kalmasın efendim. Evde basit işler yaparak para kazanmak çok kolay. Seçeneklerimizden en en en basiti ise kına paketleme.

Size kilo olarak bırakılan paketleri ölçüyle küçük paketlere yerleştirmeniz istenecek. Belki de sonrasında keselere koymanız gerekecek.  Bu tür işleri yapmak kulağa inanılmaz eğlenceli gelse de kına paketleme işinin biraz zahmetli yanı tozutuyor olması. Aman diyim toza alerjisi olan bu işi yapmaya kalkmasın. Onun dışında kına paketleme işinin herhangi bir el becerisi gerektiren zorluk çektirecek bir tarafı yok. Önemli olan kendinize uygun bir firma bulup anlaşmak.

Yakın zamanda sitemizden kına paketleme işi için firma bulabilir ya da firma olarak sitemize iş ilanı verebilirsiniz.

Kına nasıl paketlenir ?

Size büyük torbanın içinde kilo olarak gelen kınamızı firmanın istediği ölçüde küçük paketlere pay ederek paketlerin ağzını kapatmak. Günümüzde gelinlerin kına gecelerinde hediye olarak dağıtılan kınalar için pek çok firma iş vermektedir. Belki bir firma ile anlaşmadan da evinizde bu tür kına hediyelikleri yapmaya başlayabilirsiniz. Sosyal medya üzerinde bu tür işlerin satılması çok basit ve kolay. İsterseniz yaptığınız işleri sitemizden de satmaya başlayabilirsiniz. Çünkü zamanımızın gelinleri böyle hediyelikler için mutlaka firmalardan yada özel çalışan insanlardan yardım almaktadır. Kendinize has çeşit çeşit kına hediyelikleri yaparak adet fiyatlı olarak satabilirsiniz.

Firmalarla anlaşarak kına paketleme işi yapmak istiyorsanız firma gerekli olan tüm malzemeleri evinize kadar bırakacak iş bitişi tekrar gelip alacaktır. Böyle işlerde genelde firmalar ödemeyi iş bitiminde teslim alırken yaparlar. O yüzden güvenle bu işi yapabilirsiniz. İsterseniz kendinize yakınlarınızdan bir ekip kurup daha fazla kazanıp iş yapabilirsiniz. Yaptığınız iş hızlı ve güzel olursa firma bir sonraki iş için sizinle tekrar iletişime geçecektir. Bu şekilde hem sürekli olarak evde yapabileceğiniz bir iş ve sürekli olarak alacağınız bir ek geliriniz olmuş olur. Böyle basit işlerle evde para kazanmak mümkün ve çok kolay. Kendinize ek iş seçeneklerinden en uygun olanı seçip kolayca para kazanabilirsiniz efendim. Herkese şimdiden kolay gelsin.

HOŞÇAKALIINNN.. 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir