Evde kokulu taş işi

evde kokulu taş yapma işi son yılların en çok ilgi çeken işlerinden biri oldu. Yapımı basit ve eğlenceli olan bu kokulu taşlar özellikel nikah, nişan gibi organizasyonların değişmezi haline geldi. Ayrıca evlerinde el yapımı farklı dekorasyon ürünleri görmek isteyenlerde artık kokulu taş alımına yöneldi. Durum böyle olunca evde bu işi yapanların oranıda gitgide arttı.

Özellikle ev hanımlarının ilgi gösterdiği sektör git gide büyümektedir. Maliyetleri çok düşük olduğu için birçok kişi artık kokutaş işi yapmaktadır. Bu işin güzel yanı direkt satış yapabilmedir. Diğer evde yapılan işler gibi bir fabrika vs ile iletişime geçmeye gerek yok. Sadece kendinizi ve işinizi sosyal medya ve yakın çevrenizde iyi şekilde pazarlamak işlerinizi arttıracaktır.

ilerleyen yazılarımızda sizlerin bu işi nasıl yapacağı konusunda bilgiler vereceğiz. Zaten sitemiz sizler için kurulmuş bir site olup müşterilere daha hızlı şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. Unutulmaması gereken konulardan biri emek vermeden kazanç olmaz. Evde de çalışsanız herhangi başka bir yerde de çalışsanız yaptığınız işin düzgün olmasına dikkat edin. Sizlerin en önemli referansı yaptığınız işin düzgünlüğü olacaktır. İşinizi ne kadar düzgün yapar ve söz verilen zaman içinde bitirirseniz bu size başka işlerin kapısını açacaktır.

Kendi reklamınızı kendiniz yapın

Yaptığınız işi başkalarına göstermekten asla çekinmeyin. Gerekirse ufak tefek hediyeler verin. Yolladığınız hediyeleri sosyal medyada paylaşın. İlk ulaşacağınız kesin yakın çevreniz ve akrabalarınızdır. Öncelikle küçük işler ile başlayın. Böylece bütçeniz yorulmaz. Zaman ilerledikçe daha detaylı çalışmalar yapabilirsiniz.

Denemekten vazgeçmeyin. Sürekli özgün şeyler üretmeye çalışın. Piyasadakilerin kopyası olmak yerine taklit edilen kişi siz olun. Yeni fikirlere açık olun ve ilginç fikirler sunun.

Hemen olacak diye birşey yok sabır göstermeyi bilin. Unutmayın ki sabrınız yoksa hiç bir işten para kazanamazsınız.

Bu günlük sizlere anlatacaklarımız bu kadar. İlerleyen günlerde evde nasıl para kazanabileceğiniz hakkında detaylı yazılarımız olacaktır. Bizi takip etmeye ve ettirmeye devam edin. Böylece bizlerde daha çok insana ulaşıp daha çok kişinin para kazanmasına vesile olabilelim.

Okuduğunuz için teşekkür eder ve bir başka yazıda buluşmak dileğiyle yazımıza son veriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir