evde kürdan paketleme işi

Merhaba Birisimvar.net  Bugün sizlere yine çok pratik evde çalışarak para kazanabileceğiniz yöntemlerden birini fikir olarak sunmaya geldim. Zamanımızın şartları itibari ile herkes mutlaka bir ek iş peşinde. Fikir çok fakat kendinize uygun olanı bulmak en önemlisi. Bugün yüzlerce evde ek iş imkanlarından anlatacağımız seçenek KÜRDAN PAKETLEME. Evlere gönderilen bir çok paketleme işi gibi kürdan paketleme işi de kolayca yapılarak sorun olmadan teslim edebileceğiniz bir iş olarak önerilmektedir

Nedir ? Nasıl yapılır ?

İlgili firmaların koli halinde evinize kadar getireceği ürünleri yine beraberinde getirilen plastik ambalajlara sayarak koymak ve işiniz bittiğinde paketin ağzını kapatmanız yeterli olacaktır. Ürünler 100’er adet olarak paketlenecektir ve paketleme işlemleri yapılırken mutlaka eldiven kullanılması hijyen açısından gerekli bir işlemdir. Koli içerisinde gönderilen ürünler sayılarak önce ayrılması ve sonra paketlenmesi yapacağınız işlemler için daha kolay bir işlem olacaktır. Paketleme işlemi bittikten sonra yine paket üzerine firma tarafından verilen etiket simetriye uygun bir şekilde yapıştırılması gereklidir. Hatalı ve kusurlu ürünler paketleme işlemine dahil edilmeyecektir. Bu işlemleri kusursuz bir şekilde yapmanız halinde Evde Kürdan Paketleme işi yaparak para kazanabileceksiniz.

Kürdan Paketleme işinden ne kadar kazanabilirsiniz. ?

İşlem bittikten sonra kutuları koliye dizerek satıcı firmaya teslim etmeniz gereklidir. Teslimat sırasında ürün kontrolü yapılarak teslim gerçekleşecektir. Bu işlem için fiyat ve alınacak ücret konusunda firmalar ile kendinizin anlaşma sağlaması gereklidir. Ortalama olarak kürdan paketleme işinden tek seferde 200 ile 350 Türk lirası gibi bir kazanç alabilirsiniz.

Yakın zamanda sitemizden eve ek iş gönderen firmalarla iletişime geçebilir, firma olarak da sitemizde iş ilanı verebilirsiniz. Bunun için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Dediğimiz gibi kürdan paketleme işi çokta el becerisi gerektirmeyen kolay bir iş. Bunun yanı sıra ne kadar çok iş yaparsanız o kadar çok kazanabileceğiniz bir fırsat. Ev de yapabileceğiniz işler arıyorsanız sitemizin diğer konularını da gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Kolaylıkla yapabileceğiniz işler sayesinde para kazanmak mümkün. Sitemizden kendinize uygun işi seçip bir an önce para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu yazımızda da elimizden geldiğince size yardımcı olmaya çalıştık. 😊

Görüşmek üzere.. 😊

evde kürdan paketleme işi” için 2 yorum

 • Ekim 6, 2018 tarihinde, saat 8:04 pm
  Permalink

  Hayat Ateş Ankara’da yaşıyorum 37 yaşında evli iki çocuk annesiyim çocuklarımın eğitim giderleri ne katkıda bulunmak için bu işe ihtiyacım var. Hijyene önem verir,seri çalışırım.

  Yanıtla
 • Mart 29, 2019 tarihinde, saat 6:06 pm
  Permalink

  Paketleme işi istiyorum

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir