Evde Mandal Paketleme işi

Merhabalar herkeseee . Birçok ev kadını evlerinde oturdukları yerden ek iş yaparak evin gelirine katkı sağlamaktadır. Hali hazırda işi olup çalışan insanlar bile bu devirde fazla para kazanmak için boş zamanlarında ek iş yapmaktadır. Ek iş olarak sayılabilecek bir sürü iş var. Geçen günlerde bahsettiğimiz mandal montajlama yazımızdan sonra şimdi de mandal paketlemeden bahsedeceğiz. Bazen firmalar sadece montaj işin yada paketleme işini verirken, bazı firmalar her ikisini de yapmanızı isteyebiliyor. Bu durumda mandal işi yapacaksanız firmadan bütün konuları ayrıntılı olarak öğrenmeniz gerekir. Montaj işi yapacaksanız firma ona göre araç gereç sağlamaktadır. bunun yanı sıra paketleme işi de aynı.

Mandal paketleme işi nasıl yapılır?

Size gelen mandalları belirli bir sayıya göre ayırıp bu renklerine göre de istenebilir, firmadan bırakılan kağıda sabitleyip paketlerin içine koymak. İş çok basit ama tabii biraz zaman alıcı. Her işin kendine göre bir zorluğu var. Ama mandal paketleme işi yaparak da çok güzel ek gelir elde edebilirsiniz. Bir zamandan sonra eliniz hızlandıkça daha çok iş çıkarırsınız ve firma her iş vereceğinde sizinle iletişime geçer. Mandal paketleme işi dediğimiz gibi çok basit bir iş fakat bir zamandan sonra elinizi yorabilir. Eğer ekip kurarak bu işle uğraşabilirsiniz daha çok para kazanabilir daha çok iş alabilirsiniz.

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

 

Evde yapmış olduğunuz mandal paketleme işinde isteğinize göre almış olduğunuz kilodaki mandallar dan 1 kilo 10 TL veya en fazla 15 TL olarak hesaplanmaktadır. Örneğin günde 10 kilo yaptığınızda 100 TL gibi bir kazanç elde etmeniz mümkündür. Aylık olarak hesapladığınızda günde 100 lira olan gelirinden ayda 3 bin TL kazanmanız mümkündür. Fakat her insanın işleri olduğu gibi bazen önemli bir işiniz olabilir, şehir dışına çıkmak zorunda kalabilirsiniz bundan veya tatil yapmak istediğinizde yapmayabilirsiniz. Bundan dolayı en düşük 1000 TL kazanabilirsiniz. Hal böyle olunca yapımı çok kolay ve geliri oldukça yüksek olan bu işe talep de oldukça fazladır. Birçok insan evde bu işi yaptığından dolayı evde mandal paketleme işi veren firmaları bulmak oldukça zordur. Evde yapabileceğiniz ek işler arasında en mantıklı olanı bu iştir.

Yakın zamanda sitemizden bu işi yapmak için firma araştırabilir, firma olarak sitemize iş ilanı verebilirsiniz.

HOŞÇAKALIN.. 😊

 

 

Evde Mandal Paketleme işi” için 2 yorum

  • Ekim 6, 2018 tarihinde, saat 8:06 pm
    Permalink

    Hayat Ateş Ankara’da yaşıyorum 37 yaşında evli iki çocuk annesiyim çocuklarımın eğitim giderleri ne katkıda bulunmak için bu işe ihtiyacım var.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir