evde para kazanma yolları 6

Merhabalar birisimvar.net ziyaretçileri evde para kazanma yolları yazı dizisinin 6.sına hoş geldiniz. Bugün sizlere evde para kazanmak için çok güzel bir yol göstereceğim. Yapması basit kazancı güzel bir iş.

Yandex tokola sistemi

Nedir bu yandex tokola ne işe yarar. Bir çoğunuz ilkkez duymuş olabilir. Bildiğiniz gibi yada bilmiyor da olabilirsiniz yandex Rusların arama motorudur. Google arama motorunun çok gerisinde olsa da kendisini geliştirmek için çeşitli yollar denemektedir. Tokola sistemi de bu geliştirme yollarından biridir.

Eee bizene diyebilirsiniz. Yandex kendini geliştirecek bunun bize faydası ne peki. Biz nasıl para kazanacağız onu söyle dediğinizi duyar gibiyim. Çok uzatmadan hemen başlayayım. İşte burda devreye biz giriyoruz. Yandex bizim yardımımız ile sistemini geliştiriyor ve bunun karşılığında bize para ödüyor.

Hmmm sanırım şimdi biraz dikkatinizi çekebildim. Baştan söyleyeyim öyle çok büyük paralar kazanamayacaksınız ama evde düzenli olarak sadece 1 yada 2 saat ayırarak aylık 400-500 tl gibi tutarlar kazanabilirsiniz. Tabi süreyi uzatır ve daha düzenli calısırsanız bu kazanç aylık 2000-3000 hatta daha da fazla olabilir.

Yandex tokola sistemine giriş

İlk olarak tokola.yandex.com.tr adresine girip kayıt oluyorsunuz. Kayıt işlemi sırasında gerçek bilgilerinizi girmeniz ilerleyen zamanlarda para transferlerinde size zorluk çıkmasını önleyecektir. telefon numaranızı doğru girin çünkü onay kodu telefon numaranıza gelmektedir. Kayıt sistemi çok kolay ve hızlıdır.

Kayıt olduktan sonra hemen işe başlayabilirsiniz. Herhangi bir onay süreci yoktur. Bundan sonra yandex sizlere belirli görevler verecek ve siz bu görevleri tamamladıkça para kazanmaya başlayacaksınız. Görevler oldukça basittir.

Yandex tokola görevleri

İçerik moderasyonu

Bu görev sekmesinde size verilen içerikleri gruplandıracaksınız. Bu grup içerikleri standart, yetişkin, şokedici, trajik, küfür tehdit şeklindedir. İçerik ne ile ilgili ise o seçeneği işaretleyerek bu görevde ilerleyebilirsiniz.

Hatalı olan sorguların düzeltilmesi

Bu görevde arama motoruna yanlış yazılan kelime ve cümlerler de düzeltme yapıyorsunuz. Harf ve dilbilgisi kurallarına göre yazıyı düzeltiyorsunuz.

Sorgu için yapılan düzeltme doğrumu

Bu görevde daha önce düzeltilmesi yapılmış olan kelimelerin doğru olup olmadığına bakıyorsunuz. Doğru veya hatalı seçeneklerinden birini işaretliyorsunuz.

Kuruluşun belli bir özelliğine ait bilgi değişikliği

Size verilen şirketlerin adres, telefon vs gibi bilgilerinde değişiklik olup olmadığını kontrol ettiğiniz bir görev.

Video oynatılırmı

Size gösterilen videoların çalışıp çalışmadığını onayladığınız görevdir.

 

 

Görevler şuanlık bu kadardır. Görevler için ayrıca eğitim dökümanı bulunmaktadır. Zaten ilk başta size eğitimi verip sonra bir test yapıyorlar. Test sonrası sizde hemen işe başlıyorsunuz.

Görevler tamamlandıkça bakiyenize paranız hemen ekleniyor. İlerleyen günlerde sizler için paranızı nasıl çekeceğiniz hakkında bir yazı yazacağım.

Yapması çok basit bir iştir. Evde boş boş oturmak yerine bence siz bu işe yoğunlaşın ve evinize veya kendinize ek gelir kazandırın.

Birisimvar.net ziyaretçilerine bol kazançlı günler diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir