Mandal montaj işi

Nasılsınız Birisimvar.net ailesi ?
Ben yine bir ek iş örneği ile geldim. Bugün konumuz MANDAL MONTAJ. Bildiğiniz gibi boş zamanlarımızda evde ek iş yaparak işi yaptığımız kadar para kazanabiliriz. Bu işler evde yapabileceğiniz kadar kolay olup çok fazla el becerisi de gerektirmeyen işler. Sayılı olarak paketleyebileceğiniz yada kolayca birleştirme yapacağınız işler sayesinde bu işleri de çok kolay öğrenmiş olacaksınız. Önemli olan size sürekli olarak iş verebilecek güvenilir firmalar bulmak.


Yakın zamanda sitemizden evlere iş verecek firmalardan iş alabilir, firma olarak sitemize ilan verebilirsiniz.

Mandal Montaj nedir ?

Günlük hayatta yıkadığımız çamaşırları kurutmak için işe yarayan mandallarımız plastik veya tahtadan üretilip, montajını makinada değil de insan gücü ile yapmaya müsait malzemelerdir. 2 ucu bir demir tel ile birleştirmeniz gerekecektir. Zaten iş firma görevlileri tarafından size gösterilir. Montaj yaptığınız işleri tekrar poşetleyerek teslim etmeye de hazır etmeyi unutmayın. Firma görevlileri işleri almaya geldiği zaman yüksel ihtimalle ödemenizi de gerçekleştirecektir. Bu tür işler de kilo başına ücret alırsınız. Ne kadar çok ürün çıkartırsanız o kadar fazla ödeme almış olursunuz. Bir zamandan sonra eliniz hızlanmış olacaktır zaten. İsterseniz kendinize bir ekip kurup işleri daha çok hızlandırıp daha fazla iş yapabilirsiniz.

Mandal montaj işinden Ne kadar kazanabilirsiniz ?

Kilo başı ortalama 13-16 tl para alacağınız mandal montajlama işinde kısa zamanda işi öğrenip istediğiniz gibi kazanç elde edebilirsiniz. Dediğimiz gibi mandal montajlama işi çok basit el becerisi gerektirmeyen işi yaptığınız kilo başına para alacağınız bir iştir. Hem kendi evinizde olup kolay işler yapmak kulağa çok güzel geliyor öyle değil mi ? O zaman evinize iş verebilecek firmalarla anlaşıp kolayca evden para kazanabilirsiniz. Evde yapılabilecek kolay iş sayısı çok fazla. En uygun olanı bulup dilediğiniz gibi evden para kazanabilirsiniz. Mandal montaj işi için yapmanız gerekenler bir firma bulup anlaşmayı sağlamak. Yaptığınız işin devamlılığını getirerek kendinize evde yapabileceğiniz sürekli bir işte bulmuş olursunuz.

Öğrenmek istediğiniz başka işler varsa yorumlar kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.
Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere..
Hoşçakalıın 😊

Mandal montaj işi” için bir yorum

  • Ekim 6, 2018 tarihinde, saat 8:09 pm
    Permalink

    Hayat Ateş Ankara’da yaşıyorum 37 yaşında evli iki çocuk annesiyim çocuklarımın eğitim giderleri ne katkıda bulunmak için bu işe ihtiyacım var

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir